Privatumo politika

1. Bendra informacija
MB „BALDINIS“ veiklą pradėjo 1997 metais. Įmonės veikla: baldų prekyba, baldų importas, eksportas bei baldų gamyba. Pagrindinės gamybos kryptys: korpusinių baldų gamyba (prieškambario baldai, biuro baldai, spintos, ), minkšti baldai (čiužiniai, tachtos, kušetės, miegami foteliukai, sofos lovos, minkšti kampai), kėdės (virtuvės, baro, biuro kėdės). Įmonės kodas – 166895458, PVM kodas LT668954515, adresas – Verslininkų g. 17, Vydmantai, Kretingos raj., bankas AB "Swedbank" A/S LT96 7300 0100 7540 7583, el. p. baldinis.info@gmail.com, tel. +370 656 56 555

2. Renkami duomenys
Pagal nutylėjimą yra renkami sisteminiai Jūsų duomenys: IP adresas, užklausos data ir laikas, nuorodos adresas, naudojama programinė ir aparatinė įranga.
Formuojant atsiskaitymo sąskaitą, yra renkami Jūsų duomenys: vardas, pavardė, el. paštas, telefono numeris, įmonė ir adresas

3. Informacijos rinkimo metodai
Besilankant svetainėje, Jūsų įrenginyje naudojama naršyklė automatiškai atsiunčia ir tam tikrus duomenis įrašo į sisteminį registracijos žurnalą: IP adresą, užklausos datą ir laiką, nuorodos adresą, naudojamą programinę ir aparatinę įrangą. 
Kad nereiktų rašyti elektroniniu paštu, Jūsų patogumui, yra įdiegta kontaktų forma, kurioje reikia nurodyti minimalius vartotojo duomenis. Privalomas yra elektroninio pašto laukas. Patikrinus, ar jis yra veikiantis ir gavus teigiamą atsakymą, žinutė atsiunčiama mums. Kontaktų formoje Jūsų duomenys nėra saugomi. Kad apsisaugotume nuo brukalų, mes renkame lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą.

4. Duomenų saugojimo laikotarpis
Sisteminiai duomenys lokalioje terpėje yra saugomi 1 mėnesį. Periodiškai yra daromos kopijos, kurios saugomos 1 metus. Kiti duomenys yra kaupiami su bendra informacija, kurios kopijos taip pat daromos periodiškai ir saugojamos 1 metus.

5. Duomenų saugojimo priemonės
Serveryje esančius duomenis saugome periodiškai, darydami kopijas duomenų archyvo serveryje. Siekiant duomenų saugumo, nuolat daromos ir duomenų archyvo kopijos, kurios perkeliamos į kitą duomenų kaupimo serverį, kitame duomenų centre.

6. Skleidžiama informacija apie tvarkomus subjekto duomenis
Informacija apie subjekto duomenis nėra teikiama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims.

7. Duomenų subjektų teisės
Duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi Duomenų valdytojo veikloje, turi šias teises:
 • žinoti apie savo duomenų tvarkymą;
 • susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi;
 • pateikti prašymą pakeisti, ištrinti arba papildyti neišsamius asmens duomenis;
 • prašymą, susijusį su asmens duomenų tvarkymu, subjektas gali pateikti valdytojui elektroniniu paštu: baldinis.jsc@gmail.com 
8. Slapukų naudojimas
Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Slapukus naudojame minimaliai, tik Jūsų patogumui. Kokius slapukus įrašome, galite peržiūrėti savo naršyklėje.
 • „Google Chrome“ – https://support.google.com/
 • „Firefox“ – https://support.mozilla.org/
 • „Internet Explorer“ – http://windows.microsoft.com/
 • „Safari“ – http://help.apple.com/
Mūsų naudojami slapukai:
 • PHPSESSID – standartinis slapukas, naudojamas vartotojo sesijai sukurti;
 • __cfduid – CloudFlare apsaugos slapukas, taikomas atskiriems klientams identifikuoti ir pritaikyti saugumo nuostatas kiekvienam klientui;
 • _ga – statistikos slapukas, nustato vartotojo apsilankymo tikslus;
 • _gat – statistikos slapukas, naudojamas užklausoms valdyti;
 • _gid – statistikos slapukas, vartotojams atskirti;
 • Language – daugiakalbystės slapukas, prisimenantis, kokią kalbą naudojote paskutinį kartą besilankydami;
 • Currency – valiutos slapukas, nustato kokia valiuta norite užsakyti prekes;
9. Nuorodų pateikimas svetainėje
MB „BALDINIS“ neprisiima atsakomybės už trečiųjų šalių interneto svetainių pateiktas