Čiužinys NOJUS 160

669.00€
  • Gamintojas: Lietuva
  • Prekės kodas: NOJUS 160
  • Plotis: 160.00 cm. x Gylis: 200.00 cm. x Aukštis: 24.00 cm.

Galimi pasirinkimai

Aprašymas

Čiužinys NOJUS – tai išskirtinai komfortiškas čiužinys specialiai pritaikytas žmonėms, kurie vertina komfortą ir maksimalų prisitaikymą prie kūno.

Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų vilktų, kišeninių (Multipocket) spyruoklių bloko. Kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir prisiderina prie kūno formų ir svorio bei suteikia stuburui taisyklingą atramą .

Tai dvipusis čiužinys, kurio viena čiužinio pusė pagaminta iš ypač komfortiško clima latekso sluoksnio, kuris maksimaliai prisitaiko prie miegančiųjų kūno padėties, padeda atsipalaiduoti įsitempusiems viso kūno raumenims ir suteiksia miegantiesiems ypatingo patogumo jausmą. Clima lateksas pasižymi ventiliacinėmis savybėmis, nes turi didesnį skaičių skylučių, pro kurias pašalinamas šilumos perteklius, negu įprastas lateksas. Tai ergonomiška, atspari deformacijai ir ilgai išlaikanti pradinę formą medžiaga. 

Kitai čiužinio pusei parinktas natūralaus, neklijuoto lino pluošto ir Clima latekso derinys. Linų pluoštas turi teigiamą poveikį žmogaus savijautai, leidžia odai kvėpuoti ir sugeria bei išgarina drėgmę. Tai medžiagos, kurios nesulaiko šilumos ir padeda miego metu jaustis itin komfortiškai.

Čiužinys gaminamas naudojant naują, nekenksmingą aplinkai ir patvarią klijų technologiją.  Klijų sudėtyje nėra lakiųjų cheminių medžiagų – klijų pagrindas EVA (etilen vinil acetatas), kuris yra leidžiamas netiesioginiam sąlyčiui su maistu, plačiai naudojamas maisto pakuočių gamyboje, bei uždarymui. Klijų plastifikatorius – vaikiškas kūno aliejus. Tai reiškia, jog gaminyje esančios sudėtinės dalys neturi galimybės migruoti į aplink esančias medžiagas. Šie klijai tausoja gamtą, darbuotojų  bei vartotojų sveikatą. Klijų sudėtyje nėra skiediklio, todėl nėra skiediklių emisijos į atmosferą. Klijai draugiški aplinkai: klijai ir jų tara yra perdirbami.

Klijų siūlė yra ilgalaikė ir nesuįranti – tai užtikrina ilgą gaminio tarnavimo laiką. Klijai yra plastiški, bei minkšti, taip užtikrinamas siūlių prisitaikymas prie deformacijos, jie nelūžta ir neplyšta.

Žymės: čiužinys